Jeśli masz swoje zdanie i chciałbyś podzielić się nim z kimś, to czekamy na Ciebie! Chętnie z tobą podyskutujemy!

Jest to idealne forum dla ludzi którzy chcą porozmawiać na różne tematy, ale nie mają z kim. Razem możemy poradzić sobie z nudą i podyskutować.


#61 2012-04-02 17:52:35

 vj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: Przyszłość

Oj, tu się nie zgodzę
Moim zdaniem to bezsensu wydawać tysiące na jedną bluzkę (itp.), bo zaprojektował ją ten, czy inny.

Offline

 

#62 2012-04-02 20:50:05

 yoshika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: Przyszłość

Ja tu mówię tylko czysto.. fantazyjnie. Szczerze nawet nie podobają mi się wymysły tych porojektantów

Offline

 

#63 2012-04-04 21:36:00

 vj

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 40
Punktów :   

Re: Przyszłość

No raz mi się spodobała bluzka, t-shirt, siedziałam zdaje się na jakiejś stronie i myślę: "Zamówię sobie, naprawdę świetna". To jest myślałam tak dopóki nie zobaczyłam, że kosztuje grubo ponad siedem tysięcy złotych

Offline

 

#64 2012-04-29 13:06:43

 Szymas552

Administrator

Skąd: Nakło nad Notecią
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 31
Punktów :   
WWW

Re: Przyszłość

Co do pojęcia przyszłości. Bardzo denerwuje mnie istnienie w Piłce Nożnej pseudo ''agentów''którzy niby działają dla twego dobra. W rzeczywistości niszczą oni piękną futbolu, ale też życie młodym talentom. Ostatnio taka historyjka. 19 latek grający w REZERWACH Manchesteru United, czyli w jednym z największych klubów na świecie. Zarabia narazie 20 tysięcy Euro tygodniowo, a jego agent miesza mu w głowie tylko po to aby ten zgodził się na transfer do innego klubu. Zapewne wiecie, że jeśli doszłoby do transferu tego piłkarza i kosztowałby on 10 mln$ to niestety ale jego agent dostaje z tego zgrabne 7,5 mln $. I gdzie tu zdrowy rozum? Ostatnio rekordowa bomba piłkarz kosztujący 94 mln $, a dzieci w Afryce głodują...


http://img263.imageshack.us/img263/4841/roop.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlingsvr.pun.pl www.superbohatery.pun.pl www.smoczahorda.pun.pl www.magiczna-arena.pun.pl www.apochujec.pun.pl